Мережевий шнур для комп'ютера використовується при підключенні ПК, моніторів до мережі 220 В. Шнур має стандарт IEC 60227. Усередині кабелю знаходяться три проводи різних кольорів з перетином 0,75 мм. Вони заізольовані вологозахисним оболонкою ПВХ чорного кольору.
Шнур живлення для комп'ютера має довжину 1,1 м і зроблений з міді. Тип вхідного з'єднання - EU-Schuko (вилка забезпечена stall.com.ua щитного заземлення). Тип вихідного з'єднання - C13. Кабель живлення для пк працює під номінальною напругою змінного струму 125/230 Ст. Він відповідає всім необхідним вимогам безпеки.
На кінці дроту закріплена євро вилка, а на другому кінці знаходиться роз'єм живлення з трьома контактами. Комп'ютерний провід живлення виготовляється з якісних матеріалів, завдяки чому виріб є надійним і довговічним. Практично всі сучасні комп'ютери оснащені такими шнурами.
Характеристика
Назва: кабель живлення для комп'ютера
Вхід евровілка: 220 В з захисним заземленням
Вихід роз'єм: C13 з трьома контактами
Дріт з перетином: 3 х 0.75 мм
Матеріал: ПВХ
Колір: чорний
Довжина: 1.2 м
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Длина в упаковке | 1.2 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Для компьютьера |
| Тип кабеля | Сетевой |
- Цена: 85,50 ₴







